Tipy na dárky pro muže

Výběr dárku pro muže je často složitá záležitost. O to více je komplikovaný výběr dárku mezi pánskými doplňky. Rádi bychom vám zde poskytli několik rad a tipů na dárky, které podle nás budou skvělou volbou. Pojďte se s námi podívat, čím udělat radost příteli, manželovi, tatínkovi, dědečkovi či kamarádovi. 

 

Avantgard-tipy-na-darky-pro-muže1

Motýlky a kravaty

Když zmíníme 'pánské doplňky', většina z nás si pravděpodobně vybaví motýlka nebo kravatu. Tyto doplňky jsou mezi muži osvědčenou klasikou. Otázkou však zůstává, který z doplňků vybrat.

Kravaty jsou tradiční a klasickou volbou, zatímco motýlky mnozí muži považují za odvážnější a výraznější. Pokud se jedná o zaměstnání (pracovní schůzky) je běžnější kravata. Naopak na večerní události a především ke smokingu je nošen motýlek. V rámci pánské etikety je však společenská hodnota těchto doplňků na stejné úrovni. Záleží tedy pouze na osobním vkusu každého muže. Kdyby jste si přeci jen nevěděli rady, napište nám a nebo u nás na eshopu objednejte dárkový poukaz a nechte obdarovaného vybrat si podle sebe. 

Jak vybírat?

První na co by jste se měli zaměřit je materiál. Kravaty a motýlky z pravého hedvábí jsou obvykle vhodné pro formální události, zatímco bavlněné a polyesterové jsou spíše na každodenní nošení. Samozřejmě záleží, kam dotyčný kravatu či motýlka vynese, ale ověřeným tipem na barvu jsou odstíny modré, zelené či béžové. Pokud chcete, aby se vám lépe vybíralo, doporučujeme podívat se na samostatné články "Jak vybrat motýlka" a "Jak vybrat kravatu".

Dárková balení 

Vybrali jste motýlek nebo kravatu a rádi byste doplňky nějak hezky zabalili? U nás můžete vybírat z dárkových obalů na kravaty i motýlky.  Oblíbené jsou dřevěné dárkové krabičky. Nabízíme je i s vypálenými nápisy - například s nápisem "pro tatínka" nebo "pro dědečka".

Motivy

Je váš tatínek, přítel, manžel či dědeček vášnivý myslivec, pejskař, cyklista nebo například fotbalista? Máme pro vás skvělý tip na produkty s motivem oblíbených sportů, povolání a zálib. V kategorii MOTIVY naleznete velké množství motýlků, kravat i manžetových knoflíčků s příslušným vzorem.

Avantgard-tipy-na-darky-pro-muže2 kopie

Set ponožek a motýlku 

Velmi oblíbeným dárkem jsou u nás také ponožky v setu s motýlkem. Není se čemu divit. Outfit se sladěnými ponožkami vypadá vždy stylově. Můžete si vybrat mezi puntíky nebo křížky a pro vášnivé cyklisty máme tento set s cyklistickým motivem.

Avantgard-tipy-na-darky-pro-muze_1

Šály 

##stitky_30##

Myslíte si, že jsou šály vhodným dárkem pouze pro zimní období? Nenechte se zmást. Mnoho mužů využívá šály k oživení svého outfitu. Každého tak jistě potěší příjemná, měkká a jemná šála ze 100% viskózy. Více o našich šálách naleznete v článku "Pánské šály".

Avantgard-panske-saly (2)