Motýlky pro otce a syna

Hledáte ideální dárek pro tatínka? Máme pro vás skvělý tip. Ať už vybíráte dárek ke dni otců, narozeninám či Vánocům, naše sety motýlků OTEC  A SYN  jsou přesně tím, co hledáte. Tyto sety nesou nejen estetickou, ale i symbolickou hodnotu. Vždyť co je krásnější, než hezký vztah otce a syna.

Avantgard-set-otec-a-syn"Otec a syn, vše dokonale sladěno."

Kam můžete set vynést?

  • Rodinné události: Naše sety motýlků mohou skvěle zdůraznit rodinnou soudržnost při společných akcích, jako jsou oslavy, plesy nebo svatby. Takto vyladěným outfitem zcela určitě uděláte velký dojem. Konkrétně na svatebních fotografiích budou sladěné motýlky vkusným spojujícím prvkem. 

  • Fotografování: Jistě jste na internetu narazili na dokonale vypadající rodinné fotografie. Trikem fotografů je mimo jiné právě sladěné oblečení celé rodiny. V mnoha ateliérech můžete narazit na podobné pánské doplňky, kterými fotograf sjednotí všechny muže a chlapce z rodiny.

  • Outfit ke stromečku: Chápeme, že ne každý volí formální oblečení na štědrovečerní večeři. Osobně si ale myslíme, že je to hezká tradice, kterou můžete udělat ještě kouzelnější s našimi sety.

Avantgard-sety-otec-a-syn2

Sety motýlků naleznete na eshopu v kategorii s motýlky. Vybírat můžete z různých barevných variant a vzorů. Oblíbené jsou také motivy, například tento s liškou