Pánské doplňky s vánočním motivem

Blíží se vánoční období a s ním přichází i touha přidat trochu vánočního kouzla do našeho každodenního života. Pokud hledáte způsob, jak oslavit svátky se stylem, nebo hledáte skvělý dárek pro muže, měli byste se podívat na pánské doplňky s vánočními motivy.

Avantgard-panske-doplnky-s-vanocni-tematikou (2)

Oblíbené vánoční Oblíbené vánoční barvy jsou - červená, zelená, bílá či modrá.

Vánoční doplňky mohou vytvořit okamžitou sváteční náladu. Představte si, jak se kolem vás lidé usmívají, když vidí vaši kravatu s veselými perníčky. V naší nabídce naleznete i střídmější motivy - například tento se zimními plody

 Na jakou příležitost zvolit vánoční pánské doplňky?

Fotografování - vánoční fotografie rodin či párů jsou oblíbenou každoroční událostí. Slaďte se s našimi stylovými doplňky. Pro dívky, slečny či dámy máme oblíbené vzory na krásné čelence s motýlkem

Pokud zvolíte vánoční motýlek, můžete vybírat hned ze tří velikostí! MINI (7 cm) pro ty nejmenší, JUNIOR (10 cm) pro chlapce a KLASIK (12,5 cm) pro muže.

Ke stromečku - krásně sladěný outfit u vánočního stromečku? Rozumíme, že ne každý preferuje formální oblečení na Štědrý den. Osobně si ale myslíme, že je to hezká tradice, kterou můžete udělat ještě kouzelnější s doplňky s vánočním motivem.

Tematické večírky - jsou skvělou příležitostí, jak zpestřit běžné setkání s přáteli, rodinou či kolegy. Mnohé firmy pořádají také vánoční večírky jako perfektní možnost pro kolegy setkat se mimo pracovní prostředí a oslavit úspěchy uplynulého roku. Pro tyto firemní akce jsou ideální kravaty s vánočním motivem.

Avantgard-vanoce-pejsci

Důležité je, abyste se s doplňky cítili skvěle, bez ohledu na to, kde je nosíte.