Dárkové poukazy

Chcete potěšit své kolegy, kamarády nebo blízké produkty od Avantgard, ale neznáte jejich oblíbenou barvu či velikost pánských doplňků? Dárkové poukazy jsou skvělou volbou, pokud chcete někoho obdarovat, i když si nejste jistí výběrem. Zároveň je to i skvělá volba pro ty z vás, kteří chtějí mít dárek do několika minut u sebe. 

Avantgard-darkove-poukazyS poukazem nemůžete šlápnout vedle.

V kategorii DÁRKY na našem eshopu naleznete dva druhy poukazů:

  • Tištěný poukaz: Pokud si přejete tištěný dárkový poukaz na kvalitním křídovém papíře vysoké gramáže, zvolte na webu variantu "Dárkový poukaz tištěný". Na výběr máte z několika hodnot - 1000kč, 2000kč, 3000kč a 5000kč. 
  • Poukaz PDF: Rádi byste měli poukaz do pár minut u sebe? Zvolte "Dárkový poukaz PDF e-mailem". Vybírat můžete z několika hodnot jako u tištěné verze. Po úhradě platební kartou nebo online bankovním převodem automaticky vygenerujeme soubor PDF s poukazem a pošleme vám jej e-mailem. PDF si pak můžete vytisknout nebo přeposlat dál obdarovanému.

Co může obdarovaný zakoupit za poukaz?

Na eshopu je k dodání velký výběr originálních košil, kravat, motýlků, šlí a dalších doplňků rodinné značky Avantgard.  

Avantgard-co-koupit-za-poukaz

Jak poukaz uplatnit? 

Poukaz je možné uplatnit na nákup libovolného zboží v e-shopu avantgard.cz zadáním kódu z poukazu v prvním kroku nákupního košíku do pole DÁRKY A SLEVY. Hodnota poukazu bude odečtena od celkové částky objednávky.

Pozor, poukaz lze uplatnit pouze jednorázově v jedné objednávce. Na dárkové poukazy se nevztahuje čl. 5 Obchodních podmínek nárok na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí - dárkové poukazy nelze vracet.