Už žádné žehlení košil

Velké množství kvalitních košil je vyráběno z bavlny, která je příjemná na dotek, prodyšná, ale také náchylná k mačkání. Proti zmuchlaným límečkům a rukávům nám pomáhá žehlička. Avšak mnozí z nás považují žehlení za noční můru. Z tohoto důvodu byla vyvinuta speciální úprava, která se nazývá "NON IRON".  Košile značky Avantgard jsou vyrobeny z vysoce kvalitních 100% bavlněných látek od české firmy Mileta. Díky speciální úpravě NON IRON mají výjimečné vlastnosti, jsou mimořádně pohodlné, příjemné na dotek a hlavně se méně mačkají!

Avantgard-kosile-non-iron

Jak pečovat o NON IRON košile

U "nežehlivých košil" s touto úpravou je doporučováno praní v pračce na jemný program, nejlépe na specifický program pro košile. Po praní stačí košili zavěsit na ramínko a nechat volně uschnout – sušičku raději vynechte. Výsledkem je košile, která vyžaduje minimum nebo žádné žehlení. Další výhodou je, že se košile nemačkají ani při běžném používání. Není se tedy čemu divit, že si naši zákazníci nežehlivé košile velmi pochvalují.

Nicméně, i když je tendence k mačkání u těchto košil snížená, neznamená to, že jsou zcela imunní vůči vráskám nebo mačkání. Pokud je košile vystavena extrémnímu tlaku nebo je dlouho složená v nevhodném způsobu, může se pomačkat.

Na našem eshopu naleznete speciální kategorii "košile bavlněné NON IRON",  ve které uvidíte celou nabídku těchto košil značky Avantgard. V levém sloupci pak můžete košile dále filtrovat podle typu manžety, límečku či velikosti. 

 Avantgard-kosile-non-iron2

Všechny látky, které používáme mají certifikát zdravotní nezávadnosti OEKO-TEX® Standard 100.