Ražba monogramu

Personalizujte pánské  a chlapecké doplňky monogramem – elegantní a jedinečný způsob, jak dát outfitu osobitý charakter.

Stylové doplňky Avantgard s koženými prvky můžete doplnit o ražbu 1-3 písmen do kožené části výrobku. Nejčastěji ražbu provádíme na kožený střed šlí/kšand. Vybírat můžete z několika barev kůže. Nejvíce je text viditelný na přírodní béžové nebo na koňakové kůži. Na černé a bílé kůži je text méně výrazný.

Avantgard-razba-na-sle

Ukázka fontu na hnědé kůži a ražba krátkého jména na chlapecké šle s béžovým středem

Na ražbu využíváme jednoduchý bezpatkový font, který můžete vidět na obrázcích. Písmena mají výšku přibližně 1 cm a do prostoru koženého středu se tak vejdou maximálně 3. Pokud byste chtěli vyrazit delší nápis menším písmem nebo například datum svatby či logo, doporučujeme využít možnost výroby raznice na zakázku. Na peněženky, pouzdra a další kožené výrobky lze díky většímu prostoru zhotovit i delší nápis. Výroba doplňků s vlastními iniciálami nám zabere od jednoho do několika týdnů, termín zhotovení vám dáme vždy předem vědět.

Každý monogram tvoříme přesně podle vašich představ na zakázku. Pro realizaci ražby musí být zakázka uhrazena předem a výrobek není možné vrátit zpět ve 14 denní lhůtě pro odstoupení od smlouvy.

Avantgard-razba-pouzdro

Ražba na černém pouzdru na brýle