Svatební editorial - ženich ve vestě

Editorial na statku U tří bratří se nesl v rustikálním duchu. Na takový typ svatby ženichové často volí alternativu k jinak více formálnímu obleku. Oblíbenou variantou jsou svatební vesty různých barev. V kombinaci s motýlkem, kravatou či regatou působí outfit ženicha promyšleně a stylově. Svatební vesty mohou mít několik výhod. Například při chladnějších dnech na rozdíl od šlí/kšand mohou ženicha zahřát. Naopak při letních dnech v nich není takové horko, jako by mohlo být v saku. Vesty také tvarují postavu a zdůrazňují pas. Výhodu může být i využití kapes vesty nebo různorodost střihů a vzorů. Dejte si však pozor, aby jste vybírali z vest, které jsou určené k nošení bez saka. 

Avantgard-zenich-ve-veste

Svatební vesta je vhodnou alternativou k saku. Nemusíte se bát ani výraznějšího kontrastu s kalhotami. Ženich na svatebním editorialu oblékl pánskou košili SLIM s krytou légou ve smetanovém odstínu. V prvním looku jsme zvolili skořicovou vestu s motýlkem ve stejné barvě. V druhém jsme se pak drželi modrých odstínů. Set motýlku a vesty v druhém outfitu má klasický károvaný vzor, který nikdy nevyjde z módy. 

Tip: Víte, že u vesty se, na rozdíl od saka, nerozepínají knoflíčky ani při sezení? U vesty se zapínají všechny knoflíky, které vesta má a tím máte vystaráno a nemusíte nic řešit po celou dobu své svatby.


Koncept:@svatebnimista​​​​​​​​
Šaty: @salon_tvuj_den​​​​​​​​
Oblečení ženich: @avantgard.wedding @avantgardcz​​​​​​​​
Fotograf: @karolina_plankova_photography​​​​​​​​
MuaH: @martys_beauty​​​​​​​​
Květiny: @kvetinyclaudie​​​​​​​​
Dekorace: @confetti.cz​​​​​​​​
Prsteny: @samek_diamonds​​​​​​​​
Neonový nápis: @neon_na_svatbu​​​​​​​​
Noviny: @novinissimo​​​​​​​​
Model @m_wolter​​​​​​​​
Modelka @pajakrejcu​​​​​​​​
Místo @statekutribratri