Svatební editorial - ženich v bordó obleku

Tento editorial se odehrával na Žermanickém statku. Právě statky, stodoly a další podobná místa se v poslední době stávají oblíbenými. Zejména pak pro novomanžele, kteří touží po jedinečném a rustikálním prostředí pro svůj velký den. Často taková místa nabízejí nádherné výhledy a prostorné zahrady, které jsou ideální pro obřady pod širým nebem. To vše vytváří úchvatné pozadí pro svatební fotografie, které působí osobitým, "venkovským" a romantickým dojmem. Svatební editorial na statku v Žermanicích by mohl být inspirací pro každého, kdo by plánoval svatbu v tomto stylu. 

Avantgard-editorial-zenich-v-bordo-barve

K bordó obleku ženicha jsme zvolili smetanovou košili s krytou légou ve verzi SLIM. Takto jsme outfity novomanželů sladili do jednoho barevného tónu. Do manžet byly vybrány elegantní manžetové knoflíčky. K úzkým šatům nevěsty ve stylu mořské panny byl vybrán vázací motýlek v jemně růžovém odstínu. Zatím co k šatů s balonovými rukávy měl ženich pudrový motýlek, který se prodává v sadě s kapesníčkem. 

Věděli jste, že můžete outfit ozvláštnit i volbou kapesníčku? Měl by ladit alespoň malinko s barevností celého looku, ale kreativitě se meze nekladou. Ženich ve svatebním editorialu do saka poskládal hedvábný kapesníček se vzorem

 


 

Koncept: @svatebnimista
Místo: @zermanickystatek
Výzdoba a dekorace: @laskovo.cz
Květiny a dekorace: @snovyatelier
Modelka: @elenkejdova
Šaty: @svatebnisalonhanna_zlin
MuaH: @martys_beauty
Model: @_ken_rivers_
Oblek: @blazek.cz
Doplňky pro ženicha: @avantgard.wedding
Dort a sweet bar: @peceno_s_laskou
Neonový nápis: @brightandshine.cz
Video: @fotimejinak.eu