Pánská bavlněná rouška jednovrstvá stahovací, ouška z pruženky, antibakteriální SILVER+, 799-23, Černá

Kód: 799-23-0
90 Kč / ks
10 a více ihned
Barva: černá | Velikost: UNI | Materiál: 100% bavlna s antibakteriální úpravou SILVER+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rouška nemá atest pro použití ve zdravotnictví. V době virové epidemie vás před viry zcela neochrání, ale při správném používání výrazně snižuje riziko nákazy.
Rouška je ušita z bavlny od české firmy Mileta. Je opatřena antibakteriální úpravou SILVER+ s přídavkem stříbra, pro vyšší hygienu a svěžest je na materiál nanesen biocidní přípravek na bázi reakční směsi oxidu titaničitého a chloridu stříbrného. Tato úprava vydrží minimálně 100 pracích cyklů. Materiál je certifikován na zdravotní nezávadnost v systému ÖKO-TEX Standard 100.
U tohoto modelu jsou ouška z pruženky prostrčená stahovacími tunýlky na okrajích roušky. Tvar i velikost roušky tak lze velmi snadno přizpůsobit obličeji. V případě potřeby lze ouška vyměnit nebo nahradit delší pruženkou či tkalounem pro upínání kolem hlavy.
Jak roušku nosit (dle doporučení Světové zdravotnické organizace WHO):
Před nasazením a po sundání roušky si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou. Nasaďte na obličej tak, aby rouška zakrývala ústa a nos. Když roušku používáte nebo sundáváte, nedotýkejte se jí, sahejte jen na gumičky. Při náhodném dotyku přední části roušky během nošení si znovu důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou. Pokud vaše rouška zvlhne, nahraďte ji novou. Jednu roušku nikdy nepoužívejte znovu bez vyprání.

Doporučený způsob údržby:
Kvalitní materiál roušky ze 100% bavlny umožňuje opakované použití. Před každým použitím roušku vyperte v pračce na maximální teplotu odděleně od jiných textilií nebo vyvařte v hrnci alespoň 5 minut a nechte v hrnci vychladnout. Nedoporučujeme sušit v sušičce prádla. Vyžehlete ideálně napařovací žehličkou na nejvyšší teplotu (nežehlete pruženky).

Tip pro údržbu: Před každým použitím roušku vyperte v pračce na maximální teplotu odděleně od jiných textilií nebo vyvařte v hrnci alespoň 5 minut. Nedoporučujeme sušit v sušičce. Vyžehlete ideálně napařovací žehličkou na nejvyšší teplotu (nežehlete gumičky).

O značce: Avantgard je ryze česká značka originálních košil, kravat, vázanek, šlí a módních doplňků. Byla založena v roce 2004 rodinnou firmou V.style CZ s.r.o. z Pardubic. Od samého počátku klademe důraz na nejvyšší kvalitu - výběr kvalitních materiálů, dokonalé střihy a precizní dílenské zpracování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské roušky s oušky
Barva: černá
Materiál: 100% bavlna s antibakteriální úpravou SILVER+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: